loader

Televizyonu başka odaya taşıyan servisler


Yaz ve kış aylarında sık sık evin odalarını veya durumu iyi olanlar yazlık ve kışlık olmak adına evlerini dahi değiştirmektedirler.

Televizyonu başka odaya taşıyan servisler sadece bu iş için değil uydu anten arızaları işini de yapmaktadırlar. Kışın ayrı odada yazın da ayrı odada oturmak sanırım birçok kişinin yapmış olduğu bir olay haline gelmiş. Genel olarak kışın rüzgarı çok fazla esen havadar bir odaya geçmek istesek bile yazın tam tersi olma şartı ile daha küçük ve kendi kendine ısınan odaları tercih etmekteyiz. Sadece küçük odaya birkaç kanepeyi ve sıklıkla kullanılan malzemeleri taşımak yetmez. Bunun için ilk önce televizyonun taşınması gerekir. Bunu kendiniz elbette yapabilirsiniz. Yalnız ünite veya televizyon masası ile taşıma işlemine başlamanız yeterli olacağından dolayı eğer anten kablosunu bağlayabilirseniz Televizyonu başka odaya taşıyan servisler aramanıza gerek kalmaz.

Yalnız çoğu zaman sadece televizyonu taşımak veya kabloyu bağlamak yetmez. Yeni taşınan odada televizyon anten giriş yeri yoksa taşındığınız odadan bir adet anten kablosu uzatması çekebilirsiniz. Yalnız büyük odanızdan küçük odaya taşınırken televizyonunuz duvara asıl bir vaziyette duruyorsa ve bunu söküp yeni odaya montaj yaptırmak gibi hayalleriniz varsa ilk önce bu durumu çalışma arkadaşlarımıza anlatmalısınız

İster televizyonu ilk kurulum olarak kartondan çıkarıp kurmamızı isteyebilir, isterseniz de bir duvardan sökerek diğer bir duvara montajını yaptırmak suretiyle bu işi gönülden yapan çalışma arkadaşlarımızla görüşmeler sağlayabilirsiniz. Sıfırdan bir tane televizyonun asılması bir duvardan diğer bir duvara montaj ve de montaj olan işlemlerden çok daha basittir. Her ne kadar uğraşmazsınız deyip geçiştirirseniz bile bu işlem bazen saatler alabilir. 

 

 

Diger haberler

İnce uydu kablosu alınır mı?
Mdu lnb ne işe yarar?
Avrupa çanağını digitürk yapmak
İnce anten kablosu ile kalın arasında fark var mı?
Lnb kelepçe değiştirme
Uydu alıcısının bozulduğu nasıl anlaşılır?
Uydu servisi ve kurulum ücretleri
Bütün tv kanalları gidip geliyor
Çanak anten pas tuttu. Ne yapmalıyım?
Lnb 0.1 mi yoksa 0.3 mü olmalı?