loader

Müsteri Memnuniyeti


9

54

2

0

0

2017-12-08

Selam herkese. Apartman yöneticisi olarak sorumlusu olduğum binalar var. Bu binalar kar yağdığın da ve fırtınalı yağmurlarda sık sık yayınlar kesiliyor. hiç bir uyducu da çalışmıyor. Kar yağışın da hizmet veriyormusunuz? Ona göre önceden anlaşma yapmak istiyoruz.

--------------------------------------------------------------------

Admin Mesajı: Fırtınalı ve kar yağışının olduğu zamanlar da Firma olarak çalışmıyoruz. Hiç bir çalışma arkadaşımızı en ufak bir kar yağdığın da veya fırtınalı günler de çatılara çıkarmıyoruz. Teşekkür ederiz.


Apartman yöneticisi

2017-11-28

Selamlar herkese. Daha önce iş yaptırmıştık çok temiz işçilikleri var. Ev taşıdım tekrar onları aradım ve eski evimden çanak anteni sökerek yeni evime getirdlier. Çok memnunum. Tavsiye ediyorum.


Aydın Turan

2017-11-28

Sevgiler Saygılar. Ben televizyon tamircisiyim. Sadece televizyon tamirlerini yaparım uydudan çanak antenden hiç bir şey anlamam. Televizyoncu olduğum için yakın çevremdeki insanlar ve komşularım beni hep uydu sinyalini bulmam için yani çanak anten tamiri yapmam için çağırır. Her defasında ben anlamam demekten bıktım. anlamıyorlar :)

Bende bana anten tamiri için gelenlerin adreslerini alıyorum Allah rızası için hiç bir çıkar beklemeden bu firmada çalışan Mustafa Bey'e gönderiyorum. Sağ olsun hemen servis gönderiyor.


Televizyon Tamircisi

2017-11-12

Sevgili uydu servisi yönetimi. 
İstanbul dışına merkezi uydu sistemleri değişimi için geliyormusunuz? Yalovadan sizlere yazıyorum. Binamızın mevcut olan kullandığımız merkezi santrali değiştirmek istiyoruz. Telefon numaram. 0532366****
YÖNETİM MESAJI: Geri dönüş sağlanmış olup Yalovada ki merkezi sistem değişikliği için işi başarılı bir şekilde gerçekleştirilmiştir.


Tolgahan Durusu

2017-11-05

Herkese Selammmmmm. İnternet üzerinden kendilerine ulaştım. Bir saat sonra geliriz dediler ama 20 dakika geçmeden geldiler. Meğerse İstanbul Trafiğine güven olmaz deyip müşteriye yalancı çıkmayalım düşüncesi ile bilerek biraz geç saat veriliyormuş. ama söz verdikleri saatten daha önce gidiyorlar. Düşünceli bir davranış olarak gördüm. Memnuniyetimi belirtmek için buraya yazmak istedim. Teşekkürler İpek Bilişim Hizmetleri


Cenk Torun

2017-11-05

Elektrik kesintisinden dolayı Merkezi uydu sistemlerinde bir arıza meydana gelmişti. Bir uyducu çağırdık ama anlamadı mı yoksa elinde parçasımı yoktu ama yapmadan gitti. Telefon İpek Bilişim ile irtibata geçtik. Adamlara telefon da arızayı anlatırken bile hemen bozulan parçanın neresi olduğunu anladılar. Yarım saatte gelip hemen yaptılar. Gerçekten de işi ehline bırakacaksın derler de inanmazdım. Allah'ım yaaa bu söz ne kadar da doğruymuş.


Benan Sayan

2017-10-15

Değerli Müşterilerimiz. Sitemiz de oluşan bir hatadan dolayı 5 yıldızlı puanlama sistemi çalışmamaktadır. Memnuniyetinizi belirtmek için Lütfen 5 yerine 4 Yıldız seçeneğini kullanmanızı rica ederiz.


Admin Yönetim Mesajı

2017-10-15

Her ay mutlaka bir kaç kez antenleri tanmir etmeye birilerini mutlaka getiriyorduk. Çareyi sistemi, çanak antenleri ve merkezi uydu santralini yenileme de bulduk. Bizlere bu konuda yardımlarını hiç bir zaman esirgemeyen ve aklımıza takılan bazı düşüncelerin cevabını telefonda hiç sıkılmadan tarif eden bütüf personellere teşekkürlerimizi gönderiyoruz.


Aşiyan villa yönetimi

2017-10-11

Kış aylarının gelmesi ile fırtınalı, yağmurlu, karlı havalar da televisyon çekmemesi sorunu başlamış oldu. ipek bilişim hizmetleri beni iki de bir anten ayarını yapıp ta sonradan hemen bozulan uyducu dan kurtardı ya başka birşey istemiyorum.


Faruk zorlu

2017-10-01

Selamün Aleyküm Arkadaşlar. Müşteri memnuniyeti sayfasını çok beğendim. Buradan istediğim gibi yorum yapabilirim değil mi? :) İpek Bilişim ile anlaşarak merkezi uydu sistemleri kurulumunu yapacaklar hafta sonu. Detayları buradan paylaşırım.


Turas Kayalı

Yorum Ekle!

861