loader

Müsteri Memnuniyeti


9

57

2

0

0

2017-02-24

İstanbuldaki kar yağışından dolayı günlerce televizyonsuz kaldım. çanak anten lnb ve kablo değiştirmek için ipek bilişim hizmetleri firmasını aradım sağolsunlar çok yardımcı oldular. çok ilgililer. herkese tavsiye ederim.


Hasan güneş

2017-02-15

Bayrampaşadaki evime bir kaç aydır gelmiyordum. tatil için geldiğim de televizyon uydusu çalışmıyordu. akşam hemen bayrampaşa uydu servisi yazdım ve internetten ilk numarayı aradım. 20 dakika içerisin de hemen yeni bir uydu cihazı getirip anten ayarını da yaptılar. çok hızlı ve ilgili bir firma saolsunlar.


Sina Helen

2017-01-23

istanbuldaki kar yağışından sonra tam 8 gün televizyon izleyemedim. buradan arkadaşlar geldiler saolsunlar kablom bozulmuş. hemen değiştirdiler ve televizyonumdaki bütün kanalar hemen açıldı. 8 gündür ne çektiğim
i bir ben bilirim. ne kadarda televiyonu seviyormuşuz yeni anladım. Allah razı olsun ipek bilişimden


Niğdeli hamdi

2017-01-09

Cafemize kurduğunuz kamera sistemlerinden çok memnun kaldık. sizleri tanıdığımız bütün dostlarımıza önereceğimizden hiç şüpheniz olmasın. sizlere çok teşekkür ederim.


Cengiz internet cafe

2016-12-17

Günlerdir televizyon izlemekten beni mahrum bırakan çok meraklı komşum ile çanak antenimi ayırdım. Bunun için de İPEK BİLİŞİM HİZMETLERİ firması ile görüşüp yeni çanak anten seti aldım. Bütün kanallar çekiyor. Ortak çanaktan bıkkınlık gelmişti.

Buradaki ürünü aldım. 


Sudenaz

2016-12-17

Selam. 6 dairelik sıfır bir binamız var. bütün uydu kabloları yukarda toplanmış durumda. 8 çıkışlı lnb mi kullanalım yoksa merkezi uydu santralimi kuralım karar veremedik. ikisinin fiyatlarını bana e-mail ile yollarsanız karar verebilmemiz için önemli bir etken olacağını düşünüyoruz.

Ayrıca ücretsiz keşif hizmetide almak isteriz. Tabi sizler gerek duyarsanız?


Ertuğrul Ilım

2016-12-08

istanbuldan gelen bir müteahhit arkadaşım tavsiyesi üzerine Yalova'da bulunan Binalarımın merkezi uydu sistemleri kurulumu için anlaşmaya varıldı. Mutlu güzel güneşli günleri her birlikte görmek dileğiyle


Yalovalı Ali

2016-12-08

Yöneticisi olduğum sitenin merkezi uydu santrali arızalarını anlaşmalı olduğumuz bu firmaya yaptırıyoruz. Gayet memnunuz. Tavsiye edilir fir firma. Kalite, Güven, Titizlik, Profesyonel iş becerisi ve Hızlı servis ipek Bilişim Hizmetlerin'de.


Benan Çınar

2016-11-16

İyi akşamlar. Taksidi devam eden televizyonumu çocuğum top oynarken ekranını kırdı. ekranını yapalım derken yetkili servis bizlere yeninisi almanız daha mantıklı olabileceğini söyledi. Bizler eski televizyonun taksidi bitmeden yeniden televizyon için borç yapmak zorunda kaldık.


Başımızdan geçen bu kötü olayın ardından televizyonumuzu duvara asmak için ipek bilişim hizmetleri firması ile görüştük, saolsunlar durumumuzu anlayıp cüzzi bir paraya sorunumuzu giderdiler. Allah Razı Olsun. Saolun.


Nazan Su

2016-11-03

Amaçları sadece müşterinin mağduriyetini gidermek ve bunu yaparken de ek masraf çıkarmadan sadece ihtiyaç duyulan malzemeyi önerip kullanmak olduğunu gözlemledim. İşin hakkını verdiklerinden hiç şüphem yok. Saygılarımla Berrin Pınar


Berrin pınar

Yorum Ekle!

420